12 фустани кои ќе сакате да ги носите на свадбените прослави летово

0

Сезоната на свадби е во полн ек, секој викенд по некое големо случување, а вие сакате да изгледате совршено и свежо на секоја од тие забави. Дали ќе го сошиете или ќе го купите тоа останува на вас.

Но, знаете како велат – идејата е се, па така што знаете што сакате тогаш е полесно. Во продолжение погледнете ја галеријата на фотографии од фустани кои може да бидат дел од вашиот совршен изглед на следната забава.

1-zara-floral__large paper-london-short__large 1-zara-denim__large 1-whistles-yellow__large 1-whistles-pink__large 1-whistles-bluebell__large 1-warehouse-lace__large 1-topshop-floral__large 1-warehouse-green__large paper-london-long__large 1-warehouse-red__large 1-topshop-blackwhite__large
При објавување на материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот.