Must-have парче за ова лето: Каролина во Mango заводлив комбинезон

0

Продолжува соработката на Mango Македонија и познатата пејачка Каролина Гочева. Ова лето подготвивме низа на нови фотографии и модни инспирации за сите жени од брендот Mango.

Најпрактично парче облека за ова лето е комбинезонот! Совршен за секоја девојка, за дневни и ноќни излегувања, кои ќе ве направат да изгледате повисоко и ќе ја истакнат вашата фигура.

Освен што изгледаат тренди, комбинезоните се и многу практични! Со изборот на оваа неутрална боја на Mango ленениот комбинезон секогаш ќе имате простор за повеќе комбинации со помош на модните додатоци. Изгледот на Каролина совршено е надополнет со сламен шешир, обетки, чанта и ниски сандали со впечатливи детали.

Романтичниот, природен и женствен изглед на Каролина во целосниот Mango изглед е направен и фотографиран на различни локации во прекрасниот Охрид.

Mango и Каролина ја имаат совршената модна комбинација за ова лето!

Сите производи можете да ги видите или нарачате преку Fashion group онлајн странацата: https://e-shop.fashiongroup.com.mk/ 

Фотографија: Ани/Дими
Шминка и фризура:Зорица Николва
Стајлинг: Алмир Мили

При објавување на материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот.