Black Friday во Nina Box! Попусти на кои нема да им одолеете!

0

Секоја жена посакува совршен накит со кој ќе ја истакне индивидуалноста и ќе остави силен впечаток.

Накитот претставува уникатност, го збогатува и комплементера изгледот.

Накитот е повеќе од предмет. Накитот е луксуз, култура и начин на изразување.

Nina Box Macedonia

Историјата на накитот е долга и ни открива многу за различни употреби меѓу културите и нивната благосостојба, а самото тоа обезбедува разни сознанија за тоа како порано функционирале античките култури и нивниот материјален статус.

Денес, парчињата како ѓердан, прстен, обетки и белезија се неизбежен дел од секојдневието на жените. Уникатноста, начинот на изработка и квалитетот се значајни кога станува збор за избор на накит.

Дизајнираниот накит изработен со SWAROVSKI кристали е слабост на секоја жена.

Nina Box Macedonia

Впечатливи и привлечни уште на прв поглед, накитот на Nina Box сигурно нема да ве остави рамнодушни.

Сега, може да го направите својот избор на дизајнирани француски парчиња и да ја збогатите вашата колекција со модерен и квалитетен накит за пониска цена од вообичаеното.

Black Friday во Nina Box!

Креирани од фаранцуските мајстори на стилот, парчиња кои оставаат без здив сега, по пониски цени. Во петок, 24.11.2017 , во Nina Box во Скопје City Mall ве очекува 30% попуст на колекција “La Reina”.

Nina Box Macedonia
Nina Box Macedonia
Nina Box Macedonia
Nina Box Macedonia

Бидете запаметени по уникатниот стил со дизајнираниот накит од Nina Box!

При објавување на материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот.