Крушево е подготвено за вас!

0

Утре (петок, 21.06)започнува еколошкиот outdoor festivalWhen in Krusevo“. Веќе пријавените учесници ја одбраа оваа авантура која трае од 21 до 23ти Јуни. Еве пет причини зашто некој кој не знае каде викендов, веднаш би се спакувал и би тргнал за Крушево.

  • Организирани групни и индивидуални спортски и рекреативни активности.
  • Организирано кампинг сместување и попусти за за хотелско и апартманско сместување.
  • Во цената на билетот од 500 денари вклучени повеќе поволности кои можете да ги погледнете на веб сајтот wheninkrusevo.mk
  • Секоја вечер бесплатни концерти иdj-set-ови
  • Идеална природа и поинакво искуство.

    При објавување на материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот.