ВИДЕО: Прв официјален трејлер за новите “Чарлиеви ангели”

0

Едноставна приказна со која секогаш можеме да се опуштиме и на кратко да ги заборавиме секојдневните грижи – новите Чарлиеви ангели ќе пристигнат во кино салите после 15-ти ноември.

Режисер на филмот е Елизабет Бенкс (која пред овој филм го режираше “Pitch Perfect 2”), а во главните улоги ќе ги погледнеме Кристен Стјуард, Наоми Скот и Ела Балинска.

Во трејлерот имаме можност премиерно да ја слушнеме песната која заедно ја изведуваат Лана дел Реј, Аријана Гранде и Мајли Сајрус.

При објавување на  материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот.