Како изгледаа Кејт и Вилијам пред 4 години на ЛОИ во Лондон

0

Поминаа 4 години од последните Олимписки игри во Лондон. Како и секоја година, имаше голема посетеност, посебно од познатите лица.

Но, во фокусот на вниманието беше англиското кралско семејство, секако.

Денеска на Инстаграм, на профилот на Кејт беше постирана фотографија од неа и сопругот како се забавуваат на Игрите. Фотографијата ги обиколи социјалните мрежи, светот повторно се “стопи” заради нивната љубов, а ние ве потсетуваме како изгледаа тие.

13940935_10210733663245547_1896253007_n

Погледнете ги останатите фотографии во продолжение:

При објавување на материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот.