Журка покрај базен во Park Golden Beach – Big Opening Pool Party!

0

Летото е како создадено за нови доживувања и спектакуларни настани кои никогаш нема да ги заборавите.

Планирајте го летото заедно со Park Golden Beach. Сите големи настани во Охрид почнуваат од следната среда, 20.07 со почеток во 22 часот.

Big Opening Pool Party! Park Golden Beach!

Голема забава покрај базен! Отворањето ќе биде настан за паметење.

13595957_10154253401871192_2079856087_n__1468133874_185.86.236.34

Атмосферата ќе ја загрева Dj Panco.

Очекувајте ја и Елена Ристеска со настап во живо и бенд на сцената!

Вие, како и секогаш бидете насмеани и позитивни, подготвени за журка покрај вода во друштво на вистински познавачи на ноќниот живот. Коктели, насмевки, добра музика и среќни луѓе – тоа е се што треба за лето!

Се гледаме на 20 јули, среда во 22 часот. Не заборавајте да резервирате место на 075 799 935.

При објавување на материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот.