Зимските забави имаат едно име – Snow Patrol Lodge

0

Знаете ли дека е потребно само малку за многу добро расположение? Планина, чист воздух, сонце и снег… Доаѓа период на уживање и многу забава во Snow Patrol Lodge на Попова Шапка.

Ако ги пропуштивте култните забави лани, и оваа година на 1 и на 2 јануари забавите почнуваат од 12:00 – и траат ALL DAY!

На 1 јануари недела, човекот чие име добро го познавате – DJ GOCE SAF (Hip-Hop & R’N’B). Журка која не смеете да ја пропуштите и за која ќе се зборува долго потоа.

На 2 јануари, понеделник, уште една забава, овојпат со S.A.M & Natty Fiyah (Reggae – jungle – DNB)

unnamed-1

Сезоната во Snow Patrol Lodge е веќе почната, резервациите се во тек, а журките се до крај испланирани.

Време е за реприза на забавата од минатата година за која сите зборуваа.

Информации и резервации на телефонските броеви: 044 361 233 и 071 376 742

При објавување материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот