Згодни девојки со парада низ Скопје го најавија новиот Garage Sale во Рамстор Mол

0

Десeт згодни девојки со парада низ центарот на Скопје ја најавија големата шопинг акција организирана од Рамстор Мол, Garage Sale. Традиционалната распродажба што ќе започне од утре, 17ти, ќе трае до 21ви август, на потрошувачите ќе им понуди екстремно намалување, дури до 70% на различни производи од реномирани брендови.

13939332_10210823582413470_2989837904126554064_n

Убавите девојки, на интересен начин, ги презентираа брендовите што ќе учествуваат во големата Рамстор акција и ја открија висината на попустите што ќе биде достапна во нивните продавници.

13932823_10210823582493472_8482526467642508956_n

Добропознатата акција на Рамстор Мол и оваа година се одржува традиционално, по петти пат. Вратите на трговскиот ценатр од утре ќе бидат отворени за сите потрошувачи што сакаат да се подноват себе си, своите најблиски, како и нивните домови, со одлични производи по ниски цени.

14067578_10210823582253466_6638878030839388880_n 13932823_10210823582493472_8482526467642508956_n

Дојдете, правиме чистка, вадиме се надвор.

14046109_10210823582533473_9036494750332063413_n 14045695_10210823582453471_915878595897515145_n 14040039_10210823582213465_4420411654852683875_n 13939332_10210823582413470_2989837904126554064_n

При објавување на материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот.