Забавната вистина за врските: очекувањата наспроти реалноста

0

Љубовните врски се комплицирани, а во исто време и фасцинантни. Сите ние посакуваме хармонија, забава, разбирање, доверба и несебична љубов.

Не секогаш работите излегуваат онака како што сме очекувале. Но, некогаш се е дури и подобро.

Ние подготвивме забавен приказ за текот на врската како што ја очекуваме и какви се во реалноста. Уживајте и насмевнете се! Некаде ќе се пронајдете со сигурност. 🙂

Првиот состанок

 

 

koi-prasanja-ne-treba-da-gi-postavite-na-prviot-sostanok-naslovna-1140x760
ОЧЕКУВАЊА
o-BAD-FIRST-DATE-facebook
РЕАЛНОСТ

 

Првото што ќе го видиш утрината

acerte-na-escolha-do-presente-cesta-cafc3a9-da-manhc3a3
ОЧЕКУВАЊА
5728_Funny-cat-drink-coffee-in-the-morning
РЕАЛНОСТ

 

Излегувате на танц

323850_dance_romantic_couple
ОЧЕКУВАЊА
maxresdefault
РЕАЛНОСТ

 

Романтична вечер

romantic-bubble-bath-ideas
ОЧЕКУВАЊА
dog-bath
РЕАЛНОСТ

Филмска вечер

ОЧЕКУВАЊА
ОЧЕКУВАЊА
РЕАЛНОСТ
РЕАЛНОСТ

При кавга

ОЧЕКУВАЊА
ОЧЕКУВАЊА
РЕАЛНОСТ
РЕАЛНОСТ

Готвење заедно

ОЧЕКУВАЊА
ОЧЕКУВАЊА
РЕАЛНОСТ
РЕАЛНОСТ

Романтични изненадувања

ОЧЕКУВАЊА
ОЧЕКУВАЊА
РЕАЛНОСТ
РЕАЛНОСТ

Запознавајќи ги родителите

ОЧЕКУВАЊА
ОЧЕКУВАЊА
РЕАЛНОСТ
РЕАЛНОСТ

Венчавката

ОЧЕКУВАЊА
ОЧЕКУВАЊА
РЕАЛНОСТ
РЕАЛНОСТ

При објавување на материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот.