Забавата се враќа во градот

0

Петок е денот кога секој треба да се релаксира, да ужива во успешната недела, започнувајќи го викендот на вистински начин.

Работните обврски завршуваат до 17 часот, но тоа не значи да брзате дома за да седнете пред телевизорот и да заспиете.

Токму напротив, време е за дополнителна енергија, за нови пријателства и вкусна храна.

Време е заедно да ја вратиме забавата во градот – време е за Аfterwork во Mydan Cocktail & Lounge Bar со Libero Band и Dj Bobi.

Maydan се наоѓа во центарот на градот. Ова е место каде што можете да вкусите многу нови специјалитети подготвени од готвач со врвни вештини, има одлична атмосфера и пријатен амбиент.

Не чекајте, побарајте го Mydan Cocktail & Lounge Bar на Facebook и бидете во тек со сите настани таму.

Бидете дел од новата скопска приказна.

При објавување на материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот.