За невестите кои не сакаат класични чевли на свадба

0

Наскоро ќе правите свадба, ја најдовте идеалната венчаница, закажавте ресторан, музика, фризура и шминка..Но, останаа само чевлите и тие ви создаваат главоболка.

Повеќето венчаници се долги и најчесто чевлите не се гледаат. Затоа, многу од невестите се прашуваат дали воопшто треба да купуваат чевли посебно за приликата или да носат нешто што веќе го имаат. Другата опција е да купат удобни чевли што ќе можат да ги носат и подоцна.

Ако сте невеста која не сака да носи класични чевли, туку нешто сосема ново и уникатно, ние имаме предлози за вас.

Погледнете го овој избор и размислете уште еднаш за опцијата нови чевли:

При објавување на материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот.