За Денот на жената, подарете уникатен накит од Nina Box!

0

Секое парче накит носи емоции, спомени и порака која што сака да биде пренесена…

Овој 8-ми Март подарете си себеси и на драгите пријателки уникатно парче накит од францускиот бренд Nina Box. Изборот е голем, прекрасни комбинации на обетки, алка, прстен и ланче.

Nina Box е француски накит со уникатен дизајн, наменет за сите дами кои што сакаат да бидат во тренд, но и да се разликуваат од другите.

Секое парче е впечатливо, изработено од SWAROVSKI кристали, дизајнирано од најдобрите француски мајстори на стилот.

Локација: Ресторан Дениција

Шминка:M·A·C Cosmetics 

При објавување на материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот.