WOW ефект со POUTMUD WET LIP BALM на Glam Glow

0

Негувани усни кои изгледаат фантастично! Тоа е ефектот со POUTMUD WET LIP BALM на Glam Glow.

Создадени за супер хидратација на усните со бадемово масло, путер од какао, шеа и мурумуру путер, таману масло како и масло од бабасу. Целата формула е подобрена со екстракти од комбуха и Teaoxi, марокански минт лист.

Се аплицира лесно и едноставно, а фреквенцијата на користење зависи од тоа колку често сакате Вашите усни да бидат хидратизирани и прекрасни.

Можете да го нанесувате во текот на денот, но можете и навечер пред заспивање, така што Вашите усни нема да бидат суви во текот на ноќта.

Без разлика дали имате полни или ситни усни, ќе го обожавате овој балзам. Слободно нанесете го и над Вашиот омилен кармин и ќе добиете одличен ефект.