Време е за зимски одмор со Lyoness

0

Во најстудените зимски денови сигурно размислувате за идеален одмор каде можете во целост да се опуштите и да ги уживате зимските месеци. Дали тоа ќе биде на скијање или пак на плажа, зависи од Вашата желба.

Важно е да знаете дека за што и да се одлучите, кај Трговските Партнери на Lyoness ќе го направите вистинскиот избор. Пронајдете го патувањето од соништата и доживејте незаборавни моменти.

Членовите на најголемата куповна заедница Lyoness, секогаш при купувањето добиваат предности назад, во форма на Cashback и Shopping Points.

Со Cashback картичката на Lyoness добивате пари назад при секое купување. Тоа значи дека можете да пазарувате кај повеќе од 70.000 Lyoness Трговски Партнери во светот, од кои 600 се тука во Макдонија.

Lyoness и неговите Трговски Партнери ви нудат голем број можности, за да ги направите вашите Shopping Points уште повредни. Затоа можете да ги искористите собраните Shopping Points за ексклузивни Shopping Points Deals и на тој начин да заштедите уште повеќе пари.

Патувајте и уживајте, бидејќи со Lyoness секогаш добивате повеќе.

При објавување материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот