Време е за затоплување на домот

0

Дали греењето во вашиот дом не ве затоплува доволно?

Пополека започнува грејната сезона, вам ви застудува, а не сакате да ја зголемите сметката за греење.

Rovus Handy Heater е апарат за затоплување со керамички дизајн кој ви нуди моментална топлина. Се вклучува директно во штекер, дизајниран е да не зафаќа простор и одлично се вклопува во секоја просторија.

 

Handy Heater нема кабли и не зафаќа простор на подот како другите големи греалки. Ова е безбеден апарат со чија помош ќе го затоплите домот без да ја зголемите сметката за струја.

 

Ако сте во потрага по апарат со чија помош ќе го затоплите домот, Rovus Handy Heater претставува идеално решение за да го трансформирате студениот простор во пријатна средина, без да ја зголемите сметката за струја.

При објавување на материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот