Во луксузниот дом на Џеј Ло…

0

Џенифер Лопез одлучи да го продаде својот дом во Калифорнија, па за таа цел ги отвори вратите на познатите списанија и агенции за недвижнини во Холивуд.

Домот во Калифорнија таа го купи со својот поранешен сопруг Марк Антони, за неверојатни 17 милиони долари, а кога ќе ја видите вилата ќе сватите и зошто.
Џенифер Лопез вилата ја повлекла од продажба, за подоцна повторно да ја објави со намалена цена од 14.5 милиони долари.
Поранешниот латински пар вилата ја купи во фебруари, 2010 година надоградувајќи ја со дополнителен луксуз, 9 спални соби и 1600 квадратни метри.

Вилата од 3 хектари претставува „свет за себе“ со професионално студио за снимање, бар и соба за масажа. Домот има и студио за танц како и приватна кино сала.
Погледнете го домот на светската музичка ѕвезда, Џенифер Лопес

zenski-magazin-dzenifer-lopez-prodaje-svoj-dom (1) zenski-magazin-dzenifer-lopez-prodaje-svoj-dom (2) zenski-magazin-dzenifer-lopez-prodaje-svoj-dom (3) zenski-magazin-dzenifer-lopez-prodaje-svoj-dom (5) zenski-magazin-dzenifer-lopez-prodaje-svoj-dom (6) zenski-magazin-dzenifer-lopez-prodaje-svoj-dom (7) zenski-magazin-dzenifer-lopez-prodaje-svoj-dom (8) zenski-magazin-dzenifer-lopez-prodaje-svoj-dom (9) zenski-magazin-dzenifer-lopez-prodaje-svoj-dom (11) zenski-magazin-dzenifer-lopez-prodaje-svoj-dom (12) zenski-magazin-dzenifer-lopez-prodaje-svoj-dom (13) zenski-magazin-dzenifer-lopez-prodaje-svoj-dom (14) zenski-magazin-dzenifer-lopez-prodaje-svoj-dom (15) zenski-magazin-dzenifer-lopez-prodaje-svoj-dom (19) zenski-magazin-dzenifer-lopez-prodaje-svoj-dom (20) zenski-magazin-dzenifer-lopez-prodaje-svoj-dom (21) zenski-magazin-dzenifer-lopez-prodaje-svoj-dom (22) zenski-magazin-dzenifer-lopez-prodaje-svoj-dom (23) zenski-magazin-dzenifer-lopez-prodaje-svoj-dom (24) zenski-magazin-dzenifer-lopez-prodaje-svoj-dom (25) zenski-magazin-dzenifer-lopez-prodaje-svoj-dom (26) zenski-magazin-dzenifer-lopez-prodaje-svoj-dom (27)

При објавување на материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот.

Остави коментар