Во лето се што ви треба е добра забава

0

Лето е , убаво е…Во лето се организираат забави на плажа. Стануваш рано наутро, пиеш кафе и размислуваш како овој ден да биде поинаков. Решаваш дека сакаш забава на плажа. Што треба да направиш?

Да одбереш добро место во Охрид

Гледаш тоа да биде најубавото, да има многу луѓе кои ќе знаат како да го уживаат денот.

park4

 

Да внимаваш на добрата услуга и гостопримливоста

Размислуваш како на гостите да им направиш да биде поудобно, да имаат коктели на дофат, да се освежат со овошје, да се сместат убаво на лежалки и маси покрај вода

Бараш Дј кој ќе направи спектакл

Се мислиш, прашуваш по луѓе кој е најдобар…

11873482_793870040711156_7229564751671634825_n

 

Планираш забавата да продолжи и во текот на ноќта, но за тоа ќе ти треба уште едно место. Повторно си на мисла

И додека ја пиеш последната голтка сфаќаш – не мораш ништо да правиш бидејќи некој веќе тоа го направил за тебе. Па да, има место каде се ова и многу повеќе го добивате веднаш- Park Golden Beach.

Знаеме дека ретко на кого му се работи во лето, мозокот веќе одамна се забавува, а се што треба да направите е да го следите. Но, не каде било туку на плажа. Одиме сите заедно во Park Golden Beach.

Сите планови за добра забава се веќе реализирани, плус журките не завршуваат штом зајде сонцето.

парк

Тогаш е време за нов дел од денот, вечерта кога се случува летната магија во дискотека Парк, каде ве очекуваат многу изненадувања и комплетна програма за оваа сезона. Време е за забава!

парк3

При објавување на материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот.

 

 

Остави коментар