Влезете во домот на Иванка Трамп

0

Сè уште не се знае дали Иванка Трамп ќе стане Првата ќерка на Америка, ама и нејзиниот татко, Доналд, да победи на претседателските избори, таа секако нема да се пресели во Белата куќа. Посебно не што пред само неколку месеци се пресели во својот нов стан на Апер Ист Сајд, заедно со сопругот Џаред Кушнер и нивните деца.

А како изгледа станот на Иванка Трамп? Таа ги отвори вратите за списанието Ел Декор, па сега сите можеме да влеземе внатре.

559ebd3dd08b3-04-ivanka-trump-apartment-de 559ebd4021098-07-ivanka-trump-apartment-xl gallery-1439330826-edc100112trump03 gallery-1439330845-edc100112trump01 gallery-1439330864-edc100112trump04 gallery-1439330883-edc100112trump05

При објавување материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот.