Викендов влезете во свој филм

0

Шон Конери, еден од најдобрите Џејмс Бонд ликови досега, актерот кој режисерите го бараат за соработка, а публиката обожава да ги гледа неговите филмови.

Во една прилика Стивен Спилберг за него изјави: “Во светот има седум генијални филмски ѕвезди, а Шон е една од нив”. Без разлика на возраста, тоа е човек кој се уште ја поседува харизмата која е потребна на секој актер, како и беспрекорниот талент. Во неговото филмско портфолио стојат повеќе од 60 остварени филмски улоги, а конкретно како Џејмс Бонд публиката имаше можност да го гледа седум пати.

12963645_10209701642045662_2012031640331657842_n

Стилот на Бонд е посакуван и препознатлив, а љубителите на уникатноста на агентот 007 имаат единствена можност да поминат неколку дена во стилот на “Goldfinger”.

12957641_10209701642245667_1560322160079639096_o

Апартманите на “Mr. I” покрај удобноста, ја нудат и оваа можност за секој кој ќе сака влезе во “својот филм”. Како што веќе знаете, овде можете да бирате која филмска личност сакате да бидете. Изборот е голем, а ние денеска ви предлагаме тоа да биде “Шон Конери апартманот”.

12928285_10209701642165665_2591438974984885344_n 995329_10209701642405671_3980053236042494799_n

Луксуз, харизма, привлечност, карактеристики претопени во одлично уредениот апартман на “Mr.I”. Овој викенд нека биде филмски.

А за уживањето да биде комплетно, вечерната програма на “Mr. I” уште еднаш ќе ви докаже дека сте на вистинското место.

12932738_832484183551886_2950092180426598352_n

Петокот е резервиран за убава музика, храна и вино, заедно со Петар и Даниел. Почетокот е 21 часот, а повеќе инфо и резервации на https://www.facebook.com/Mr-I 

12961647_832485313551773_3253149894954131816_n

Оваа сабота Hip-Hop забава со Дј Панчо. Почетокот е закажан за 22 часот, резервации и информации на https://www.facebook.com/events 

При објавување на материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот