Уште една сабота за паметење во “Mr.I”

0

Оваа сабота одиме на уште една добро проверена варијанта што се однесува до ноќниот живот во Охрид.

Викенд ќе се забавувате со Дј Гец во “Mr.I”. Време е за забава, време е за нова саботна вечер во која ќе уживате максимално. Се движиме во ритамот на Дј Гец.

Модерен амбиент, поинаква музика и софистициран стил.

13183064_10154091403531192_1435680047_n

Почетокот е во 22 часот, а информации и резервации на 075/ 799 933 и 075/ 799 935.

Се гледаме во сабота(7 мај) во “Мr.I”, во центарот на Охрид.

Линк до настанот на Фејсбук – https://www.facebook.com/events/

При објавување на материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот