Уште еден ден заедно со Dormeo и NutriBullet на Саемот за мебел

0

Секој ден нови случувања на штандот на D во рамките на Саемот за Мебел. Во текот на вчерашниот ден повторно имаше презентација на NutriBullet, каде посетителите имаа можност уште еднаш да уживаат на вкусот на овошно смути направено со најпитката вода Изворска.

Меѓудругото, присутните имаа можност да го пробаат квалитетот на Дормео душеците, да легнат и да уживаат комплетно. Штандот беше преполн, а тимот на Hybread.mk  ви ја носи атмосферата преку фотографии.

12874098_1165922890099030_665789751_o (1)

12874424_1165923116765674_1714398763_o (1)

12887284_1165922976765688_1344810237_o (1)

12887537_1165923203432332_902474032_o (1)

12903932_1165922643432388_1385653944_o (1)

12915254_1165923070099012_1661420002_o (1)

При објавување на материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот.