Убавите моменти се паметат долго – создадете ги заедно со вашите драги пријатели

0

Јуни е месецот кога официјално почнуваат топлите денови и кога сите ние сме расположени за активности на отворено, за одличен социјален живот и за создавање нови спомени.

Овој петок поминете го во Mydan Cocktail & Lounge Bar на Аfterwork забава со DeJa Vu Bend, почетокот е 17 часот.

Почнете го првиот викенд од најлетниот месец со добра музика, одлична храна и незаборавна атмосфера.

Убавите моменти се паметат, затоа создадете ги заедно со вашите драги пријатели.
Бидете дел од новата урбана скопска приказна.

При објавување на материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот