„Tino’s Pub & Bar“, место за сите

0

Пабот важи за едно од најопуштените и напријателски места. Таму луѓето се забавуваат во вистинска смисла на зборот. Има одлично пиво, супер расположение, музика која е фантастична и врвна услуга.

Ако сте во Охрид, не пропуштајте да ја почувствувате атмосферата на „Tino’s Pub & Bar“.

14079878_1217358644994168_7750959250229686835_n

Секоја недела се следат натпреварите во Лигата на шампиони. Вкусна храна, кригла точено пиво секој вторник и среда:

AMSTEL шише 0,33 – 80 ден (happy hour 20h-21h)
СКОПСКО точено 0,5л – 90 ден.
АМСТЕЛ точено 0,5 л – 110 ден
ХАЈНЕКЕН шише 0,5 – 120 ден

А денеска ни претстои одлична рокенрол забава со Bettys Boobs бендот. Почетокот е 22 часот.

14641941_1271674866229212_914844790254933971_n

 

Во „Tino’s Pub & Bar“ секогаш има место за сите кои сакаат и знаат да уживаат секој ден во неделата.

 

Информации и резервации на 078/704 780.

При објавување на материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот