17 C
Skopje, MK
Wednesday, February 20, 2019
Тагови Snow patrol lodge

Таг: snow patrol lodge

Започна сезоната на зимски спортови, време е за скијање !

Скијањето има историја од скоро пет милениума. Иако модерното скијање еволуирало од почетоците во Скандинавија, се смета дека се практикувало повеќе од 100 века...

Уште еден одлично поминат викенд во Snow Patrol Lodge

Секоја сезона во Snow Patrol Lodge има своја приказна, луѓе и настани кои остануваат запаметени. Во средина на сезоната 2017та, уште еден одличен настан...
- Advertisement -