7.9 C
Skopje, MK
Thursday, November 21, 2019
Тагови Nina Box

Таг: Nina Box

Месец на жената во Nina Box!

Секоја жена сака да изгледа убаво и најважно од се така и да се чувствува. Накиот е дел од секојдневието на жената, накитот е одраз...

Љубовен месец во Nina Box – Нова колекција

Февруари, месец на љубителите на вино и месец на љубовта. Овој месец по промотивни цени, верувајте во љубов на прв поглед и заљубете се во...

5 предлози како да заблескате на новогодишната ноќ!

Секако дека црниот мал фустан е незаменливо парче и совршен избор за секоја пригода, но овој пат ви презентираме свежи идеи за тоа како...

Новогодишните попусти започнаа! 50% ПОПУСТ на најуникатниот француски дизајниран накит од...

Празничната сезона започнува. Пред нас е период одбележан со многу забави, луксуз и еуфорија. Безброј прилики каде ќе може да го истакнете вашиот префинет стил...

Black Friday во Nina Box! Попусти на кои нема да им...

Секоја жена посакува совршен накит со кој ќе ја истакне индивидуалноста и ќе остави силен впечаток. Накитот претставува уникатност, го збогатува и комплементера изгледот. Накитот е...
- Advertisement -