11 C
Skopje, MK
Tuesday, October 23, 2018
Тагови Џулиет Бинош

Таг: Џулиет Бинош

„Животот носи изненадувања, лични предизвици и решенија за сите проблеми.“ –...

53 годишната ранцузинка Џулиет Бинош зад себе има успешна кариерка како актерка, уметник и танчерка. Се појавила во повеќе од 60 играни филмови и може да се...
- Advertisement -