26 C
Skopje, MK
Monday, September 21, 2020
Тагови царски рез

Таг: царски рез

Како полесно да се опоравите после царски рез

Иако постојат мајки кои брзо и едноставно се опоравиле од царски рез, реалноста е дека периодот кој следи после тоа е многу тежок. Постојат неколку...
- Advertisement -