2 C
Skopje, MK
Tuesday, January 22, 2019
Тагови хотел влахо

Таг: хотел влахо

Создадете ја Вашата совршена вечер, идеалното место е само на чекор...

Има моменти во животот кога е потребно да одвоите време за себе. Секоја вечер во животот треба да биде поинаква од претходната. Не мора...

ИНТЕРВЈУ: Викторија Лоба „Јас сум интровертна личност со екстровертна професија“

Девојка со словенска убавина и глас кој освојува - Викторија Лоба во интервју за Hybread.mk зборува за својот живот како дете во руски Танганрог,...

Резервирајте хотелска соба за вашите деловни состаноци!

Би сакале да организирате успешен настан за деловна соработка и ви е потребен хотел? Вашата компанија треба да организира состанок со тимот, конференција или настан...

Среќен Роденден Хотел Влахо!

3 години незаборавни спомени, 3 години пријатно искуство! 3 години исполнети со насмеани лица, кои се враќаат во нашата земја и го резервираат престојот во...

Спакувајте ја торбата и отпатувајте. Било каде!

Кога се ближи викендот, дилемата е секогаш иста. Дали да одморите после работната недела, дали да ги завршите сите одложувани домаќински обврски или пак...

Поминете ги новогодишните празници во топла и пријатна атмосфера

Изборот на хотел е многу важен, особено во зимскиот и празничниот период. Кога престојуваме во друг град, она што најмногу ни недостасува за празниците...

Мусака – македонски специјалитет подготвен на повеќе начини

Македонија е земја со богата историја. Покрај своите природни убавини и историски градби кои можат да се посетат, на туристите им нуди и изобилие...

Викендите се наменети за одмор, релаксација и одлична книга!

Поради големиот степен на загаденост на воздухот, не е препорачливо да го напуштиме домот, доколку не е неопходно. Викендите не се наменети за работа и...

3 работи кои треба да ги направите за време на продолжен...

Кога доаѓа викенд сите однапред правиме планови каде ќе прошетаме, дека ќе одвоиме време за себе и ќе наполниме батерии за наредната недела и...

Плејлиста за овој викенд…

Пред самиот праг на зимата, се што сакаме е да се загрееме во нашиот дом, да креираме топла атмосфера кадешто ќе можеме максимално да...
- Advertisement -