-6 C
Skopje, MK
Friday, January 19, 2018
Тагови темна соба

Таг: темна соба

Зошто попладневните дремки се знак на здравје, а не мрзливост ?

Ако не можете да го поминете денот без да ги затворите очите бар на 15 минути, тоа е сосема во ред. Всушност, научниците откриваат...
- Advertisement -