25 C
Skopje, MK
Monday, October 15, 2018
Тагови соба за дремка

Таг: соба за дремка

Дремките се знак на здравје, а не мрзливост

Ако не можете да го поминете денот без да ги затворите очите бар на 15 минути, тоа е сосема во ред. Всушност, научниците откриваат...

Дремка на работа – да или не?

Се превртувате во кревет, и не можете да заспиете до раните утрински часови бидејќи размислувате за работата, па се будите уморни и безволни? Не сте...
- Advertisement -