20.7 C
Skopje, MK
Wednesday, June 19, 2019
Тагови снежана

Таг: снежана

Приказна за добра ноќ

Кога последен пат некој ви раскажал приказна за добра ноќ? Не се ни сеќавате? Сигурно тоа било одамна, кога сте биле малечки и кога...

Дизни откриваат – Снежана има сестра

Дизни најави почеток на нова ера. Анимираните филмски класици одлучи да ги претвори во долгометражни играни филмови. Значи наскоро ќе пристигне, "Убавицата и ѕверот",...
- Advertisement -