16 C
Skopje, MK
Friday, September 25, 2020
Тагови селеберти

Таг: селеберти

На овие славни личности им е забранета посета во некои земји

И тие некогаш се соочуваат со потешкотии како последица од нивното недолично однесување. Chris Brown, Велика Британија – како Канада и Австралија така и...

Зошто Кејт Мидлтон не смее да потпишува автограми?

Можете да ја довикувате, можете да се сликате со неа, можете да и пратите цвеќе, но единственото нешто што никогаш нема да го добиете...
- Advertisement -