29 C
Skopje, MK
Friday, July 10, 2020
Тагови познати

Таг: познати

Безвременската убавина на познатите женски лица

Сите овие жени се толку убави што ве оставаат без здив. Без разлика колку се менува стандардот за убавина, ние ви претставуваме девојки на...

Хировите на познатите

Парите ги менуваат луѓето, тоа е факт кој сите добро го знаеме, а од кој не се исклучени ниту познатите ѕвезди кои благоадрение на...

3 жени лидери го споделуваат првото работно искуство

Сите ние се сеќаваме на првото работно место, момент кога сфаќаме дека сега е навистина време да започнеме да го применуваме она што дотогаш...

Познатите за нивните здравствени проблеми – кој од што боледува

Тешко е да се зборува за проблемите со кои еден човек се соочува, но понекогаш е важно да се каже гласно бидејќи во тој...

Харвард, Принстон, Браун – какви дипломи имаат познатите?

Сите нив ги знаеме во поинакво издание во однос на професијата што ја работатат и по која се познати. Но, голем дел имаат и...

Браќа и сестри на познатите за кои не сте знаеле дека...

Сите ние повремено сакаме да ѕирнеме во приватниот живот на познатите, да дознаеме повеќе за нивното семејство и начин на живот. Но, голем дел...

По стилот на познатите: Нема да и одолеете на оваа елегантна...

Секоја сезона носи одредени трендови, како за облека, така и за шминка и фризура. Веројатно дел од вас ќе се сложат дека периодов се претера...

Познатите инспирираат: Комбинации со здолништа од кои ќе блеснете во полн...

Бидете во чекор со времето... Следете го сончевото и ведро време со прекрасни дезени кои ќе го дополнат и освежат вашиот изглед. Пролетта е идеално...

13 познати лица чии деца изгледаат како да се нивни клонови

Секој родител  се надева дека детето ќе има барем некоја сличност со него. Често има безопасен натпревар помеѓу двајца родители на кого повеќе личи...
- Advertisement -