-1.1 C
Skopje, MK
Friday, January 17, 2020
Тагови пмс здравје болки

Таг: пмс здравје болки

Како да се справите со ПМС-от

85% од женската популација во светот страда од предменстурален синдром. Иако за него нема универзален лек, постојат начини кои може да ви помогнат полесно...
- Advertisement -