2 C
Skopje, MK
Tuesday, January 22, 2019
Тагови новогодишни празници

Таг: новогодишни празници

Поминете ги новогодишните празници во топла и пријатна атмосфера

Изборот на хотел е многу важен, особено во зимскиот и празничниот период. Кога престојуваме во друг град, она што најмногу ни недостасува за празниците...

Најубавите и најпопуларни божиќни саеми во Европа

Месец декември им е омилен месец на многумина, мирисот на цимет и греано варено вино е речиси присутен во сечиј дом, а во духот...

Кога новогодишната магија и љубовта ќе се спојат…

Во празничниот период се е магично, па секоја секојдневна појава и ситуација надополнета со новогодишните елементи делува уште попосебна. Љубовта е најубавото чувство на светот, ја подаруваме...

Внесете празнична магија во својот дом

Дојде периодот од годината кој со нетрпение го очекуваме - време да се украси домот и да си накити елката во духот на новогодишните...
- Advertisement -