19.7 C
Skopje, MK
Thursday, May 23, 2019
Тагови невротични луѓе

Таг: невротични луѓе

Луѓето кои премногу размислуваат се всушност креативни генијалци

Невротичните луѓе кои премногу размислуваат имаат негативни мисли и емоции. Со секое споменување на зборот „создава“ кај нив тоа предизвикува низа негативни чувства: загриженост,...
- Advertisement -