-6 C
Skopje, MK
Friday, January 19, 2018
Тагови мрзливост

Таг: мрзливост

Зошто попладневните дремки се знак на здравје, а не мрзливост ?

Ако не можете да го поминете денот без да ги затворите очите бар на 15 минути, тоа е сосема во ред. Всушност, научниците откриваат...

Знаете зошто доцниме секој ден?

Одговорот на ова прашање го имаме ние самите, но ајде за волја на вистината да наброиме неколку причини, кои за нас се оправдани. Кој е...
- Advertisement -