2 C
Skopje, MK
Tuesday, January 22, 2019
Тагови моменти

Таг: моменти

Спакувајте ја торбата и отпатувајте. Било каде!

Кога се ближи викендот, дилемата е секогаш иста. Дали да одморите после работната недела, дали да ги завршите сите одложувани домаќински обврски или пак...

Снимајте го секој момент од животот, тоа нека биде вашето наследство

Кога бевме деца луксуз беше да се поседува видео камера, а возбуда кога некој ќе донесеше и ќе снимаше. Тоа се сметаше за посебен...

Моментите кои живот вредат

Иако животот го мериме во години, одредени моменти низ годините се оние кои му даваат смисла на живеењето. Постојат моменти кои се случуваат само...

Филмски реплики полни со емоции

Некогаш, доволна е една реченица за да кажеме многу. Една реченица во која можеме да сместиме многу емоции, насмевки, солзи, радост или болка, љубов......
- Advertisement -