13.1 C
Skopje, MK
Saturday, May 25, 2019
Тагови мода за жени

Таг: мода за жени

Минималистички накит за елегантно секојдневие

Жените секојдневно одвојуваат минимум пола час за да го напуштат домот задоволни од својот изглед. Покрај внимателно смислената комбинација, тие неретко ставаат важен акцент...

Најпопуларното модно парче кое ќе се носи во 2018та

Трендовите брзо се менуваат, а тоа најлесно можеме да го видиме низ фотографиите на инстаграм од модните блогерки, а според бројот на хаштагови, еден...
- Advertisement -