0 C
Skopje, MK
Wednesday, December 19, 2018
Тагови манчевски

Таг: манчевски

На 22 март македонска премиера на филмот „Бикини Мун“ на Милчо...

Македонската премира на „Бикини Мун“, новиот филм на Милчо Манчевски ќе се одржи на 22 март во киното „Милениум“ во Скопје, со почеток од...
- Advertisement -