22 C
Skopje, MK
Friday, September 25, 2020
Тагови идеи

Таг: идеи

Идеи за мали дневни соби

Имате мала дневна соба и не знаете како да ја уредите? Пред вас е галерија фотографии од дневни соби и од мали простории –...

Што да направите кога шефот ја зема заслугата за вашата добра...

Дали некогаш ви се случило да направите успешен проект, предлог на вашето работно место и наместо да бидете пофалени и третирани во склад со...

8 „старомодни“ подароци кои и понатаму треба да ги даруваме

Кога е во прашање изборот за подарок, денес постојат премногу опции и прекрасни нешта кои можеме да им ги подариме на нашите драги личности. Она...

Убаво уредени катчиња

Домот е одлика на вашиот карактер, индивидуалност и стил. Тоа е место каде вие го поминувате најголемиот дел од времето, затоа посвете му се...

Поинакви идеи за украсување на велигденските јајца

Се наоѓаме на самиот праг пред најважниот верски празник во православниот календар Велигден. Христијанските верници на овој ден го прославуваат воскреснувањето на нивниот бог...

Уметност на ѕид – како да го уредите дневниот простор со...

Секој од нас сака да живее во простор кој ќе го отсликува неговиот карактер. Факт  е дека многу од декоративните моменти бараат поголемо финансиско...
- Advertisement -