1 C
Skopje, MK
Sunday, December 9, 2018
Тагови златен глобус

Таг: златен глобус

9 најубави изданија на доделувањето на 75-тите по ред Златни Глобуси

Покрај фантастичните креации на црвениот тепих, можеме да се изненадиме и со феноменалниот избор на шминка и детали на популарните глумици. Црвениот тепих на Golden...

Познатите позираат за време на наградите „Златен Глобус“

Талентираната холанѓанска двојка ви ги претставува неверојатните портрети од церемонијата на 73-тото доделување на наградите „Златен Глобус“. Модните форографи кои доаѓаат од Холандија, Inez Lansverde...

Заврши 73-тото доделување на „Златен Глобоус“

Минатата ноќ Холивуд блескаше од убавина, гламур, уметност и забава. Се случи 73-тото доделување на наградите „Златен Глобус“ во луксузниот хотел „Beverly Hilton“ во Лос...
- Advertisement -