0 C
Skopje, MK
Monday, December 17, 2018
Тагови животна приказна

Таг: животна приказна

„Откако ми дијагностицираа рак, станав фотограф и патувам низ светот.“ -Алиса...

Би се осудиле да ја напуштите работата за да се посветите на своето хоби? Да, тоа е навистина тешка и храбра одлука, која Алиса Росенек...

Моите деца не се жртви на развод !

Кога дојдов до заклучок дека мојот брак навистана се распаѓа, почнав да го молам мојот поранешен сопруг да се обиде повеќе заради децата. И...
- Advertisement -