11.6 C
Skopje, MK
Saturday, May 25, 2019
Тагови женска мода

Таг: женска мода

Минималистички накит за елегантно секојдневие

Жените секојдневно одвојуваат минимум пола час за да го напуштат домот задоволни од својот изглед. Покрај внимателно смислената комбинација, тие неретко ставаат важен акцент...

Тропски мотиви- вистински хит за летниот период

Жешкото лето е супер одговор за да одберете живописни фустани и да изненадите со оригинален изглед. Дали ви се допаѓаат тропските мотиви или се плашите...
- Advertisement -