1 C
Skopje, MK
Sunday, December 9, 2018
Тагови доделување награди

Таг: доделување награди

9 најубави изданија на доделувањето на 75-тите по ред Златни Глобуси

Покрај фантастичните креации на црвениот тепих, можеме да се изненадиме и со феноменалниот избор на шминка и детали на популарните глумици. Црвениот тепих на Golden...
- Advertisement -