22 C
Skopje, MK
Friday, September 25, 2020
Тагови детоксикација

Таг: детоксикација

Детоксикација на организмот во пет чекори…

Чистењето на организмот не е комплицирано доколку се придржувате до едноставните насоки и правила. И наскоро ќе бидете полни со енергија. Овошје - конзумирајте овошје...

Пролетта стигна-исчистете го организмот во 5 чекори

Чистењето на вашиот организам не мора да биде комплицирано, доколку се придржувате до овие едноставни чекори. Овошје Конзумирајте што е можно повеќе овошје, свежо, суво, замрзнато...

Време е за детоксикација на организмот

Доколку се чувствувате уморно и дехидрирано, имате чести главоболки, нервозни сте или депресивни, имате пад на имунитетот, тогаш искористете ја пролетната сезона за да...
- Advertisement -