2 C
Skopje, MK
Tuesday, January 22, 2019
Тагови декорации

Таг: декорации

Креативни и неодоливи празнични колачиња

Новогодишните празници се одлична можност да ја истражите својата креативност, на секое поле. Дали тоа ќе бидат уникатни рачно изработени украси, честитки или декорации...

Внесете празнична магија во својот дом

Дојде периодот од годината кој со нетрпение го очекуваме - време да се украси домот и да си накити елката во духот на новогодишните...

Креативни свадбени декорации

За да имате уникатна свадба не секогаш е потребен голем буџет. Некогаш се што ви е потребно е креативност, малку повеќе време, труд и...

Со мала доза на креативност до голема промена

Декорации кои ќе внесат свежина во вашиот дом:       При објавување на материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е...

Велигденски декорации во боите на пролетта

Велигденските празници  период за славење со членовите на семејството и пријателите. Покрај вапсаните јајца, задоволството се зголемува кога домот пригодно се декорира со предмети и...
- Advertisement -