6.9 C
Skopje, MK
Saturday, November 23, 2019
Тагови вила

Таг: вила

Венчавки на невообичаени локации

Доколку сакате токму оваа сезона да го кажете вашето судбоносно да, а притоа сте во битка за слободен термин во класичните свадбени сали, ви...

Новата вила на Бред и Анџелина

Еден од најпознатите холивудски актерски парови, Бред Пит и Анџелина Џоли Пит пронајдоа ново место за одмор со своето големо семејство. Тие станаа нови сопственици...

Ѕирнете во величествената тропска оаза на Дејвид Боуви

Спаѓате ли во онаа армија обожаватели на ликот и делото на Дејвид Боуви и имате нешто повеќе пари на сметка, тогаш може да ве...

Вилата на Бекамови ќе ве остави без зборови

Најпознатата и најдолготрајната брачна двојка поседува вила што постојано е на насловните страници на познатите магазини за дом и уредување. Имотот се наоѓа во близина...

Влезете во луксузниот дом на Леонардо Ди Каприо

Актерот за кој сите очекуваат дека конечно ќе добие Оскар оваа година за улогата во филмот „Повратник“, поседува луксузно опремена вила каде се подоготвува...
- Advertisement -