19.5 C
Skopje, MK
Wednesday, August 5, 2020
Тагови анкета

Таг: анкета

Некои пријатели не се вистинските…

Нова британска студија покажа дека половина од нашите пријатели не ни се баш вистински и не сметаат дека сме им пријатели. Истражувањето во кое...

Социјалните мрежи не прават депресивни

Анкетата спроведена во Велика Британија на повеќе од 6.9 милиони луѓе покажа дека луѓето се депримираат кога преку социјалните мрежи пратат што се случува...

Твитер анкета – Дали македонскиот маж се плаши од паметна...

Вечна тема кај нас е паметна или убава жена, оти двете никако не можат да се погодат. Затоа ние најдовме истражување кое вика дека мажите...
- Advertisement -